درباره لبخند های هالیوودی چقدر می دانید؟

درباره لبخند های هالیوودی چقدر می دانید

لبخند هالیوودی در بین افراد مختلف در جامعه به‌عنوان یکی از ضروریات در زیباتر شدن چهره، موردتوجه قرار گرفته است. روش‌های مختلفی برای رسیدن به این لبخند در علم دندانپزشکی انجام می‌شود.

از لبخند هالیوودی چه می‌دانید؟

اصطلاح لبخند هالیوودی که امروزه در میان افراد، بسیار استفاده می‌شود، اغلب به دندان‌های ردیف و درخشان گفته می‌شود که از طریق روش‌های مختلف امکان ایجاد این نوع لبخند فراهم‌شده است. جالب است بدانید که لبخند هالیوودی از سینمای جهان شناخته شد و آن زمانی بود که برای زیباتر شدن لبخند بازیگران در فیلم‌های هالیوودی در بخش گریم از موادی چسبناکی به نام آکریل روی دندان‌ها استفاده می‌شد.

این مواد برای زیباتر شدن رنگ دندان و همچنین لبخند بازیگران استفاده می‌گردید و بعد از اتمام فیلم‌برداری از روی دندان‌ها برداشته می‌شود. این نوع لبخند تأثیرات زیادی روی تماشاگران این دسته از فیلم‌ها گذاشت و نه‌تنها تماشاگران بلکه هنرپیشه‌های معروف و خوش‌چهره جهانی مانند بن افلک، جورج کلونی، کاترین زتا جونز و چندین بازیگر دیگر نیز تصمیم به زیباتر شدن دندان‌های خود از طریق دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی گرفتند. اکنون در دنیای سینمای هالیوودی داشتن لبخندی زیبا درگرو دندان‌هایی ردیف و درخشان است که در تمامی مراسم و جشن‌های مربوط به این حرفه در چهره میهمانان دیده می‌شود.

لبخند هالیوودی

 انتخاب نوع درمان در ایجاد لبخند هالیوودی

با توجه به این‌که با ورود هر نوع تغییراتی در دنیای پررفت‌وآمد سینما، تأثیرات آن در میان افراد معمولی جامعه نیز دیده می‌شود، می‌توان به این نکته اشاره کرد که امروزه مراجعه‌کنندگان بسیاری برای داشتن لبخند هالیوودی به مطب و مراکز دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مراجعه می‌کنند. دراین‌بین روش‌های مختلفی برای داشتن لبخندی هالیوودی انجام می‌شود. درواقع لبخند هالیوودی درگرو اصلاح طرح لبخند فرد مراجعه‌کننده است.

فرد با مراجعه به متخصص زیبایی در حیطه دندانپزشکی مورد معاینات دقیق قرار می‌گیرد و حالات و فرم فک و همچنین نوع دندان‌های او مورد معاینه قرار می‌گیرد و با توجه به نظر دندان‌پزشک و متخصص، روش ایده آل برای رسیدن به لبخند هالیوودی به او پیشنهاد می‌شود. ممکن است یک روش برای فردی مناسب باشد درصورتی‌که همان روش برای داشتن لبخندی زیبا برای متقاضی دیگر اصلاً توصیه نشود. موارد گفته‌شده و انتخاب روش‌های درمانی تنها توسط متخصص باتجربه در حیطه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی انجام می‌گیرد.

لبخند هالیوودی

روش‌های مختلف برای داشتن لبخند هالیوودی

اگر به دنبال داشتن دندان‌هایی ردیف و درخشان و بدون هیچ عیب و ایرادی هستید، اگر تمایل دارید لبخند هالیوودی را تجربه کنید، می‌بایست در مرحله اول به متخصص و دندان‌پزشک زیبایی و ترمیمی باتجربه مراجعه کنید. با معاینات انجام‌شده به شما گفته خواهد شد که چه درمانی برای رسیدن به این نوع لبخند برای شما مناسب است. متخصص با توجه به نوع پوست، فرم صورت، مدل فک، نحوه قرار گرفتن دندان‌ها، شکل و ظاهر لثه‌ها و چندین مورد دیگر راه درمان را به شما پیشنهاد می‌کند.

روش‌های رایجی که امروزه برای داشتن لبخند هالیوودی انجام می‌گیرد متنوع می‌باشد که می‌توان به ایمپلنت یا کاشت دندان، انواع لمینت دندان، بلیچینگ دندان، ونیر، باندینگ و چندین روش دیگر اشاره نمود. هریک از موارد گفته‌شده با توجه به شرایط دندان‌ها انجام می‌شود. اگر از دندان‌هایی بدرنگ برخوردارید مطمئناً به شما بلیچینگ و یا انواع لمینت توصیه می‌شود. اگر دندان‌های ازدست‌رفته در قسمت جلویی مانع از زیبایی لبخند شما می‌شود، متخصص انواع لمینت را برای شما بازگو خواهد کرد.

در رابطه با نوع بافت لثه و همچنین نحوه قرار گرفتن فک بالا و پایین نیز روش‌های مختلفی پیشنهاد خواهد شد. طول و تاج دندان‌ها نیز می‌توانند از موارد مهم برای درمان محسوب شوند، اما آنچه مهم است رسیدن به لبخند زیبای هالیوودی است که درهرصورت زیر نظر متخصص دندانپزشکی این هدف انجام خواهد شد.


  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: