بهترین گزینه ها برای اصلاح طرح لبخند

بهترین گزینه ها برای اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند برای داشتن لبخندی زیبا بسیار مهم می‌باشد. روش‌های مختلفی ازجمله لمینت دندان، بلیچینگ دندان، ایمپلنت و یا کاشت دندان و چند مورد دیگر در اصلاح طرح لبخند  مورداستفاده دندان‌پزشک قرار می‌گیرد.

روش‌های اصلاح طرح لبخند کدام‌اند ؟

لبخند زیبا تأثیرات فراوان و مناسبی برای بیان احساسات در افراد خواهد داشت. درواقع افراد می‌توانند با یک لبخند زیبا هم احساسات خود را بروز دهند و هم ظاهر خود را زیباتر ازآنچه هست به نمایش درآورند. برخی از افراد به دلیل وجود عارضه‌هایی که در دندان‌های خود با آن‌ها مواجه‌اند از خندیدن و همچنین لبخند زدن به دور هستند و شاید این امر کاملاً طبیعی باشد؛ اما با استفاده از طرح اصلاح لبخند می‌توان این‌چنین مواردی را که مانع از لبخندی زیبا و همچنین گیرا می‌شود را برطرف نمود.

برای انجام این درمان در وهله اول باید زیر نظر متخصص دندان‌پزشک زیبایی شروع به درمان کنید. متخصص با توجه به مشکلاتی که در ناحیه دندان و همچنین دیگر اجزای صورت شما وجود دارد بهترین روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌کند. البته هر روش در اصلاح طرح لبخند به‌طور مجزا می‌تواند زیبایی لبخند شمارا تأمین نماید. از بین چندین روش ما به بیان لمینت دندان، ایمپلنت دندان و همچنین بلیچینگ دندان خواهیم پرداخت. این سه روش از پرطرفدارترین درمان‌هایی است که برای متقاضیان توسط متخصص انجام می‌رسد.

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند با استفاده از انواع لمینت دندان و بلیچینگ

از روش‌هایی که در درمان اصلاح طرح لبخند توصیه فراوانی به آن‌ها می‌شود، روش لمینت و بلیچینگ دندان ها می‌باشد. آیا تابه‌حال به رنگ دندان‌های خود دقت کرده‌اید؟ آیا می‌دانید دندان‌های زردرنگ و یا به اصلاح بدرنگ از زیبایی لبخند شما تا حد بسیاری می‌کاهد؟ اما نگران نباشید چاره کار شما استفاده از روش‌های بدون خطر به نام بلیچینگ دندان و یا لمینت دندان می‌باشد. با استفاده از این دو روش دندان‌هایی سفید و مرتب را دردهان خود به نظاره خواهید نشست.

 در لمینت دندان از دو روش سرامیکی و همچنین کامپوزیتی برای سفید کردن و مرتب نمودن دندان‌ها استفاده می‌شود و در روش بلیچینگ نیز موادی برای درخشان کردن دندان به دو صورت در منزل و یا مطب مورداستفاده قرار می‌گیرد. اینکه کدام روش برای زیبا شدن لبخند شما مؤثرتر است در زمان معاینات توسط دندان‌پزشک ترمیمی برای شما بازگو خواهد شد.

اصلاح طرح لبخند با استفاده از انواع ایمپلنت

برخلاف گذشته که با از دست دادن هر دندان امید هر فردی به ناامیدی تبدیل می‌شد، اما امروزه باوجود روش کاشت دندان و یا ایمپلنت، دیگر این شرایط ناامیدی و مأیوس‌کننده جایی ندارد. شاید کاشت دندان از هزینه‌های سنگینی برخوردار باشد ولی با توجه به نوع روش درمان از بهترین روش‌های اصلاح طرح لبخند به‌حساب می‌آید. دندان‌های جلویی در زیبایی چهره افراد بسیار تأثیرگذار هستند، با از دست دادن کوچک‌ترین آن‌ها نیز چهره زیبای فرد دچار نواقصی خواهد شد.

 با استفاده از انواع ایمپلنت شما می‌توانید پروتزهای طبیعی را با استفاده از ریشه دندان مصنوعی جایگزین دندان‌های ازدست‌رفته خود نمایید. این مواد کاملاً بی‌خطر بوده و ساختاری تقریباً شبیه به مواد طبیعی دندان‌ها دارند. یکی از مواردی که در روش ایمپلنت دندان قابل‌توجه است مدت‌زمان طول ترمیم است که در آن ریشه مصنوعی به استخوان فک پیچ شده و می‌بایست مدت‌زمان طولانی برای پذیرش آن توسط استخوان سپری شود. باگذشت این دوران و قرار دادن دندان در جایگاهش شاهد دندان‌هایی با ظاهری کاملاً طبیعی خواهید بود که برای سالیان دراز می‌توانند برای شما کارایی‌های لازم را داشته باشند.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: