رازهایی برای داشتن دندان هایی سالم

رازهایی برای داشتن دندان هایی سالم

با وجود داشتن یک لبخند زیبا، علاوه بر زیباتر شدن چهره، اعتمادبه‌نفس افراد نیز افزایش پیدا می‌کند. برای داشتن یک لبخند زیبا، می‌بایست نکات بهداشتی دهان و دندان را به خوبی رعایت کنید، تا بتوانید با وجود دندان‌های سفید و مرتب لبخند زیباتری را در طول روز داشته باشید. در ادامه برخی از نکاتی که به زیباتر و جذاب‌تر شدن لبخند شما کمک می‌کند، بیان شده است.


داشتن لبخند زیبا با کمک نخ دندان

برای این‌که لبخند زیباتری داشته باشید، باید نکات مربوط به بهداشت دهان و دندان مانند، مسواک زدن به صورت روزی دو مرتبه و نخ دندان کشیدن را به‌صورت مرتب رعایت کنید. درصورتی‌که از نخ دندان استفاده کنید، مواد غذایی  که بعد از مسواک کردن باقی‌مانده است به خوبی از لابه‌لای دندان‌ها تمیز خواهد شد. ازاین‌رو با وجود دارا بودن دندان‌های سالم لبخند زیباتری را خواهید داشت.

 لبخند زیبا

جرم‌گیری مرتب سالیانه دندان‌ها

یکی دیگر از نکات بهداشتی که به داشتن لبخند زیبا کمک می‌کند. جرم‌گیری دندان‌ها به‌صورت سالیانه است. انجام عمل جرم‌گیری به صورت دو مرتبه در طول سال علاوه بر تمیز شدن سطح دندان‌ها، امکان بررسی بیشتر دندان‌ها را برای پزشک فراهم می‌کند. تا شما بتوانید ترمیم دندان‌هایتان را سریع‌تر انجام دهید.

کاهش مصرف چای و قهوه روزانه

با وجود استفاده روزانه از چای و قهوه، دندان‌ها در مدت ‌زمان طولانی رنگ زردی را پیدا خواهند کرد و با وجود رنگ گرفتن دندان‌ها، لبخند شما دیگر به زیبایی همیشه نخواهد بود. ازاین‌رو برای داشتن یک لبخند جذاب و  زیبا تا حد امکان از مصرف متداول قهوه و چای در طول روز اجتناب کنید و به جای مصرف چای،ن وشیدن آب را در طول روز جایگزین کنید.


درمان به‌موقع بیماری‌های دهان و دندان

درصورتی‌که علاقه‌مند به داشتن یک لبخند زیبا جهت افزایش اعتماد به ‌نفستان هستید. به شما توصیه می‌کنیم که حتماً چکاپ سالیانه دهان و دندان را به صورت منظم انجام دهید. مراجعه به پزشک به‌صورت دو بار در سال به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان کمک شایانی می‌کند.

زیرا با افزایش پوسیدگی دندان‌ها و عفونت لثه‌ها، بیماری‌های دهان و دندان حادتر می‌شود. این اتفاق علاوه بر افزایش طول درمان دندان‌ها، لثه‌ها را با مشکل جدی مواجه می‌سازد. ازاین‌رو مراجعه مرتب به پزشک و ویزیت مرتب سالیانه لبخند جذاب و زیباتری را به شما هدیه می‌کند.

لبخند زیبا با وجود دندان‌های سفید

دندان‌های سفید و درخشان، اگر به دوست شما یک لبخند زیبا را بخشیده است. لزوماً نمی‌تواند یک لبخند زیبا را هم برای شما به همراه داشته باشد. دارا بودن لبخند جذاب و زیبا در هر فرد علاوه بر دارا بودن دندان‌های مرتب و تمیز به هماهنگی رنگ دندان‌ها با پوست افراد بستگی خواهد داشت.

ازاین‌رو شما با رعایت بهداشت‌های فردی، حتی اگر دندان‌های سفید رنگی نداشته باشید. می‌توانید در طول روز از لبخند زیبایی برخوردار باشید؛ بنابراین با اعتمادبه‌نفس و کاملاً دوستانه لبخند بزنید و نگران جذابیت ظاهری دندان‌هایتان نباشید. یک لبخند جذاب و زیبا روابط دوستانه‌تری را با اطرافیان برای شما به همراه خواهد داشت، تا در طول روز و هنگام انجام امور روزمره احساس بهتری را داشته باشید. برای آگاهی از هزینه ایمپلنت در مرکز ایمپلنت شمال تهران با ما تماس بگیرید.

 لبخند زیبا

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: